EpShark

Zahalování obličeje z důvodu utajení perverze pedofilů – dětských nevěst

20. 11. 2018



Již dříve zde bylo naznačeno (1), že hlavním důvodem pro zahalování obličeje je utajení perverze starších pedofilů, kteří po vzoru Proroka chtějí mít také dětské sexuální otrokyně.



Toto je video z New Yorku (2), na kterém je dobře vidět, proč si muslimové vymyslili zahalování obličeje - když lidé poznají, že je to dětská nevěsta, vzbuzuje to u normálních lidí hodně velký odpor. Jistěže je to zahrané, ale kvůli tomu aby se na tyto perverzní zločiny upozornilo.

Dětské nevěsty ovšem nejsou výsadou muslimských zemí. Obrovské množství je jich i v Brazílii, Mexiku, Indii atd., kde je to spojováno hlavně s chudobou (3).

Na druhou stranu je třeba říci, že v zemích, kde se vyžaduje zahalení obličeje žen, tam také existují dětské nevěsty, tato souvislost je jednoznačná. Navíc je zřejmé, že tam, kde se více vyžaduje zahalení obličeje, tam je také více dětských nevěst do 15 let. Následující tabulka to potvrzuje. Zahalování obličeje zde je podle Pew Research Center (4) a % dětských nevěst je podle (3). Kolonka Burka, nikáb vyjadřuje, kolik % mužů vyžaduje v dané zemi zahalování obličeje žen.

Burka, nikáb

Dětské

nevěsty / % /

%,

Do 15 let

Do 18 let

Saudská Arábie

74

N

N

Pákistán

35

3

21

Irák

12

5

24

Egypt

10

2

17

Tunisko

3

N

2

Libanon

3

1

6

Turecko

2

1

15

N – neznámo. Počty dětských nevěst se v SA nezveřejňují a věková hranice tam není stanovena.

Jediné, co se podařilo nalézt, je: „ Saúdská Arábie má pravděpodobně nejvyšší počet dětských sňatků na Blízkém východě, a přesto neexistuje téměř žádné mezinárodní pobouření nebo námitka směřující k této skutečnosti.“ (5)

Burka je symbolem ženského útlaku a je široce podporována islámskými diktátory všech druhů. Byla zakázána v Číně, Tádžikistánu, Maroku, Lotyšsku, Kamerunu, Kongu-Brazzaville, Gabonu, Čadu, Rakousku, Dánsku, Belgii, Nizozemsku, Bulharsku a Francii… Alžírské orgány uplatňují zákaz nikábu na veřejných pracovištích po celé zemi.“ (6)

Pavel Dudr

Prameny:

(1) http://www.epshark.cz/clanek/903/zahalovani-obliceje-z-duvodu-utajeni-znasilnovani-deti
(2)
https://www.facebook.com/perfeos/videos/vb.1996247920665841/246062469446662/?type=2&theater&__xts__[0]=68.ARDB69fkcBos81Z1iNBzrKvw_cTKH7_GtCmVi74_j1HvWtnDVzwtHp-YQMJyBt2CR43wSIzvU7MWoxqEBMP3NidILQGH_Z15_HV3_5w74D3iErd9LnTZ3R5SNZl7gL0rbzLigzbGv-ZlT-tpEtpBhWhEzpyyMdyAcl2LBlYytAmvaRxWeBB5Jg&__tn__=-UK-R&fb_dtsg_ag=Adz5Movg4ETv2AtVlfr0Esq_5yxUOq3i76DBJ0XiIFnkiw%3AAdyvfWBJVoLv5d4l-TmFGs6GNJyz2omW9HGR0xfi7rS7HA
(3)
https://www.girlsnotbrides.org/where-does-it-happen/
(4)
http://www.pewresearch.org/fact-tank/2014/01/08/what-is-appropriate-attire-for-women-in-muslim-countries/
(5)
https://www.theguardian.com/commentisfree/2011/nov/08/saudi-arabia-child-brides-marriage
(6)
https://www.jihadwatch.org/2018/10/algeria-mp-calls-burqa-ban-in-public-sector-a-declared-war-on-islam




Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
KOMENTÁŘ:

Dude
21. 11. 2018 10:58
Když jsem ten článek dal na fb, tak mi ho zablokovali.

Vložit komentář: