22. 12. 2017
Afghánský migrant byl odsouzen k doživotí ve Finsku za brutální vraždu dospívající dívky o deset let mladší než on za to, že už nechtěla pokračovat ve vztahu.
Sedmnáctiletá finská holka randila jenom měsíc s Afgháncem Raminem Azimim, než se s ním pokusila ukončit vztah. Ale Azimi požadoval manželství a děti. Vzhledem k tomu, že dívka neposlechla, tak na ní zaútočil, když si šla ven zaběhat.
Dívka byla následně znásilněna a potom upálena zaživa. Přítel se prostě nedokázal smířit s tím, že se s ním přítelkyně rozešla.
Na svou obhajobu Afghánec řekl, že se pokusil spáchat sebevraždu tím, že se zapálil, a jeho přítelkyně mu přiběhla na pomoc. Při tom od něho chytla oheň a uvízla v hořící budově, zatímco on utekl nezraněn. Soud tuto verzi událostí samozřejmě odmítl.
Podle tvrzení soudu Ramin Azimi "poprvé znásilnil dívku v nočním klubu v Ulvile. Převezl ji do města Kokemäki autem, přemístil ji do dřevěného domu, kde ji polil benzínem a upálilo zaživa."
Muž byl pak odsouzen k doživotí.
Mike
Zdroj: 10 News , European knights
Evropa zanikne, jestli se nezbaví pohrobků Bidena
Připravujeme EET a takovou bombičku pro gastro ?
“Naše” Ukrajina za všechny prachy. Co nám vláda radši tají? | Kdo to zaplatí? #19
TRUMP A ZELENSKY? Nejlepší kámoši
Právo na dítě neexistuje, zdůvodňuje senátorka Daniela Kovářová, proč zakázat náhradní mateřství
Jaká bude příští vláda? Politická realita nabízí jen tyto tři možnosti
Dožijeme se reformy vzdělávání?
Více pohlaví patří do psychiatrie. Green Deal a regulace EU jsou katastrofa. | Jaromír Bernátek
§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na webu epshark.cz reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§